Przystanek Pobierowo

Pobierowo, domki letniskowe

PRZESTANEK POBIEROWO

ZAPRASZA DO NOWO WYBUDOWANYCH KOMFORTOWYCH DOMKÓW LETNISKOWYCH 

W R Z E S I E Ń  50% T A N I E J !!!

W sezonie 2018 oferujemy Państwu trzy z sześciu dwupoziomowych domków w zabudowie szeregowej. Domki położone są w urokliwym i cichym miejscu na ogrodzonej posesji z dala od zgiełku i tłoku, a jednocześnie zaledwie 200 m od morza i 200 m od centrum Pobierowa. Piękne otoczenie wśród zieleni drzew, śpiewu ptaków oraz bliskość plaży i morza sprawią, że Przystanek Pobierowo jest idealnym miejscem do wypoczynku i zregenerowania sił.

Domki przeznaczone są  dla maksymalnie 6 osób /w tym dzieci/. Każdy jest komfortowo urządzony i wyposażony. W części parterowej –  znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny /lodówka, kuchenka indukcyjna, czajnik bezprzewodowy, mikrofalówka, garnki, sztućce, zastawa stołowa itp./ pokój dzienny z rozkładaną sofą, stół z krzesłami, tv, łazienka z przestronnym prysznicem. Z pokoju dziennego przechodzimy na taras, na którym znajduje się stół ogrodowy z krzesłami, suszarka na pranie.

Na piętrze  znajdują się dwie niezależne sypialnie, jedna z łóżkiem małżeńskim 140x200 komodą, lampka nocna, kołdry, poduszki, pościel, druga z łóżkiem podwójnym oraz pojedynczym, komoda, lampka nocna, kołdry, poduszki oraz pościel, miejsce do wieszania ubrań na korytarzu miedzy sypialniami.

   Nie stanie każdego domku są dwa leżaki i parawan. Nie zapewniamy ręczników.

 Dla każdego domku przewidziane jest jedno miejsce parkingowe, na którym całkowicie bezpiecznie i bez dodatkowych opłat można pozostawić samochód.

Obiekt znajduje się na terenie ogrodzonym zamykanym na klucz co gwarantuje bezpieczeństwo naszym gościom zwłaszcza dzieciom.

Ponadto oferujemy:

* dostęp do internetu wi-fi  * dla najmłodszych naszych gości łóżeczka turystyczne, wanienki do kąpania, krzesełka do karmienia / na życzenie po wcześniejszym uzgodnieniu/

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Wyposażenie obiektu

  • Internet Wi-Fi
  • Ogród
  • Parking

Wyposażenie pokoi

  • Aneks kuchenny
  • Internet
  • Lodówka
  • Taras
  • Telewizor
  • Łazienka

CENNIK

W sezonie 2018 ceny PROMOCYJNE !!!  WRZESIEŃ 50% TANIEJ!!!

Sezon ścisły od 30.06 do 25.08.2018  400 zł / doba/domek /minimalna długość pobytu 7 dni

Sezon średni od 25.08 do 01.09.2018 - 250 zł / doba/domek / minimalna długość pobytu 5 dni/                                                                                                         - 300 zł / doba/domek/ minimalna długość pobytu 3 dni/

Powyższe ceny dotyczą pobytu dla 4 osób /w tym dzieci/. Domek jest przeznaczony maksymalnie dla 6 osób / w tym dzieci/. Dodatkowe osoby zameldowane w domkach są objęte dodatkową opłatą w wysokości 50 PLN/doba/osoba w sezonie wysokim oraz 30 PLN/doba/osoba w sezonie niskim.

W dniu przyjazdu pobierana jest zwrotna kaucja w wysokości 500 zł.  Kaucja podlega zwrotowi w dniu wyjazdu pod warunkiem, że nie zostanie zaliczona na poczet napraw związanych z wyrządzonymi szkodami przez Gościa, dzieci przebywające pod jego opieką lub jego gości.

W SEZONIE LETNIM 30.06 do  25-go sierpnia   ZAPRASZAMY DO REZERWACJI TYGODNIOWYCH (SOBOTA - SOBOTA;  NIEDZIELA - NIEDZIELA; SOBOTA - NIEDZIELA; NIEDZIELA - SOBOTA)

1. Do powyższych cen należy doliczyć opłatę miejscową / klimatyczną 2 zł/os/doba

2. Doba rozpoczyna się od godz. 15-tej a  kończy się o godz. 10-tej w dniu wyjazdu.

3.Prosimy o zachowanie ciszy nocnej w godz. 22.00 do 07.00 Wyżywienie we własnym zakresie

4. Nie zapewniamy ręczników.

5. Wyżywienie we własnym zakresie

6. W domku obowiązuje zakaz palenia tytoniu oraz patroszenia i smażenia ryb i innych potraw powodujących nieprzyjemne zapachy 

7. Opłata za zgubienie kluczy 50 zł.

8. Obowiązuje segregacja śmieci

9. Prosimy  gości wynajmujących do utrzymywania oraz zwrotu Domku w stanie zastanym, co obejmuje w szczególności pozostawienie umytych naczyń i sprzętów kuchennych, wyniesienie śmieci itp. przed wyjazdem. Nie dostosowanie się do powyższej prośby skutkuje zapłatą 150 zł  tytułem końcowego sprzątania

Rezerwacja potwierdzona wpłatą  jest równoznaczna z akceptacją powyższych zasad.


KONTAKT    I    REZERWACJA

PRZYSTANEK POBIEROWO

72-346 Pobierowo ul.  Kościuszki 3

tel. 724 830 616

e-mail: przystanekpobierowo@gmail.comPotwierdzeniem rezerwacji jest wpłata na konto 30% kosztów pobytu na rachunek bankowy

nr 04 2490 1057 0000 9900 6000 1238

dla przelewów zagranicznych kod BIC SWIFT: ALBPPLPW

nr PL 04 2490 1057 0000 9900 6000 1238


W tytule przelewu proszę podać imię  nazwisko ilość osób oraz termin pobytu.

Pozostałą należność za pobyt oraz opłatę klimatyczna należy uiścić gotówką w dniu przyjazdu podczas meldunku.

Nie przyjmujemy płatności kartami płatniczymi.

W przypadku rezygnacji bądź też skrócenia pobytu zwrotów zadatku nie dokonujemy.                                                                                                                 Nie jesteśmy płatnikiem VAT-u . 

ZAPRASZAMY!

Przystanek Pobierowo Pobierowo

ZAPRASZAMY DO NOWO WYBUDOWANYCH KOMFORTOWYCH DOMKÓW LETNISKOWYCH, położonych w cichym i urokliwym miejscu. Przystanek Pobierowo położony jest w Pobierowie przy ulicy Kościuszki 3. Region: - Pomorze Zachodnie. Podczas pobytu w domku letniskowym warto zwiedzić atrakcje ul. Kościuszki i okolicy.

Nasi partnerzy