NAPISZZADZWOŃLOKALIZACJA

Szatki Karkonoskie - Jesień

ul. Tokarska 15/G, 58-533 Bukowiec
Szatki Karkonoskie - Jesień
Opis

Kiedy letni gwar cichnie, a Karkonosze przybierają złoto-czerwone barwy, Szatki Karkonoskie w Bukowcu stają się idealnym miejscem na spokojny wypoczynek po sezonie. Jesień to tu czas wyciszenia, spacerów po kolorowych lasach i poranków z kawą na tarasie z widokiem na góry.

Nasze przytulne domki z klimatyzacją i ogrzewaniem zapewniają komfort nawet w chłodniejsze dni. Po powrocie z górskich szlaków lub odwiedzin w pobliskim Karpaczu (tylko 10 minut autem!) możesz zrelaksować się w cichym ogrodzie, poczytać książkę lub przygotować ciepły posiłek w w pełni wyposażonym aneksie kuchennym.

Z dala od tłumów, w otoczeniu natury – jesień w Szatkach Karkonoskich to czas tylko dla Ciebie.
Zarezerwuj swój pobyt i zobacz, jak pięknie Karkonosze potrafią się wyciszyć.

Opis Pokoi

Każdy z domków w Szatkach Karkonoskich został urządzony z myślą o komforcie i niezależności gości. Wnętrza są przestronne i funkcjonalne – na 65 m² znajdują się dwie osobne sypialnie, salon z telewizorem z płaskim ekranem oraz jadalnia. Aneks kuchenny jest w pełni wyposażony: do dyspozycji gości jest płyta kuchenna, lodówka, zmywarka, mikrofalówka, ekspres do kawy oraz czajnik i komplet naczyń. W łazience czeka prysznic, suszarka do włosów oraz niezbędne udogodnienia. Domki są klimatyzowane, a każdy z nich posiada taras z meblami ogrodowymi oraz dostęp do ogrodu i sprzętu do grillowania – idealne warunki na relaks wśród natury.

Zapraszamy do kontaktu!

Cennik od 100 zł

Nasze ceny zależą od ilości osób i terminu noclegu. Zadzwoń do nas lub napisz!

Pakiety

Zobacz oferty specjalne, które czekają na Ciebie w Szatki Karkonoskie.

Lokalizacja

Noclegi

Na jesień 2025 mamy również inne noclegi w domkach letniskowych w Bukowcu.

Atrakcje

Atrakcyjne miejsca w Bukowcu na październik i listopad blisko ulicy Tokarskiej 15/G.

Październik i listopad 2025 w Szatki Karkonoskie - zapraszamy jesienią

Mowi się, że polska jesień jest najpiękniejsza. W 2025 warto sprawdzić tą tezę w Bukowcu wybierając się do domku letniskowego Szatki Karkonoskie. Duża liczba drzew w okolicy Tokarskiej 15/G da możliwość podziwiania wszystkich kolorów jesieni w górach. Karkonosze i Szatki Karkonoskie (więcej informacji) zapraszają na jesienny pobyt w 2025 roku.

Wyślij zapytanie

Szatki Karkonoskie