NAPISZZADZWOŃLOKALIZACJA

KRÓLOWA ŚNIEGU - Wielkanoc

ul. Gimnazjalna 19a, 58-540 Karpacz
KRÓLOWA ŚNIEGU - Wielkanoc
Opis

KRÓLOWA ŚNIEGU jest idealnym miejscem na noclegi w Karpaczu. Jest to  nowy pensjonat położony w  centrum Karpacza lecz z dala od ruchliwych  ulic. Bliskość lasu, cisza i spokój zapewniają doskonałe warunki do wypoczynku oraz relaksu. Jest to również świetne miejsce wypadowe dla turystyki pieszej i rowerowej, bowiem obok KRÓLOWEJ ŚNIEGU przebiegają wszystkie ważniejsze szlaki turystyczne.

Oferujemy Państwu tanie noclegi w Karpaczu przez cały rok:

 • 60 miejsc w pokojach z pełnym węzłem sanitarnym,
 • śniadanie kontynentalne rozszerzone
 • parking dozorowany,
 • obiekt chroniony całodobowo,
 • na terenie obiektu posiadamy Internet bezprzewodowy,
 • kącik zabaw dla dzieci.

KRÓLOWA ŚNIEGU proponuje Państwu dwadzieścia pokoi. Każdy pokój jest niepowtarzalny, mimo wspólnych elementów nietrudno znaleźć coś, co odróżni pokój od pokoju. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić powracającym gościom nowe wrażenia estetyczne, a kolejne zdjęcia z urlopu nie będą przypominały tych z poprzedniego roku.

KRÓLOWA ŚNIEGU dysponuje dwoma pokojami typu studio. Najczęściej proponujemy je małżeństwom z dziećmi. Są to dwa pokoje połączone przedpokojem, większy z balkonem, TV LED, łożem małżeńskim i mniejszy dla jednej lub dwóch osób. Wejście do łazienki znajduje się w przedpokoju, mieści się w niej toaleta, umywalka, prysznic, szafka łazienkowa z lustrem, do której można schować kosmetyki.
Pokoje typu studio mają powierzchnię równą 31 m2, jednocześnie są to największe pokoje w pensjonacie.

Pozostałe pokoje są nieco mniejsze, ich wymiary to 19-21 m2, co drugi posiada balkon, a każdy łazienkę.

W pobliżu  znajduje się wyciąg krzesełkowy na Kopę i letni tor saneczkowy w Centrum Rekreacji i Sportu Kolorowa. Zwolennicy narciarstwa mają tylko 100 metrów do wyciągu narciarskiego, który zimą jest sztucznie naśnieżany i oświetlony.

Nieopodal naszego obiektu znajduje się :

 • całoroczne lodowisko – 300 m,
 • Aquapark – 800 m.

Oferujemy Państwu pokoje w Karpaczu przez cały rok.
Zapraszamy.

Wyposażenie pokoi
 • Część pokoi z balkonami
 • TV-Sat
 • Internet
 • Telewizor
 • Łazienka
Wyposażenie obiektu
 • Grill
 • Akceptacja kart płatniczych
 • Ogród
 • Wyżywienie na miejscu
 • Przechow. sprzętu narciarskiego
 • Internet Wi-Fi
 • Sauna
 • Sala konferencyjna
 • Parking dozorowany
 • Parking
Doba hotelowa: 1400 - 1100
Cennik od 100 zł do 200 zł

Cennik usług w obiekcie

 

KRÓLOWA ŚNIEGU”

 

Pokoje typu standard                                                                    Pokoje z balkonem

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1 os. 200 zł / doba                              1 os. 200 zł / dobaPo sezonie
od 99,99 pln/os. BB
2 os. 315 zł / doba2 os. 350 zł / doba
3 os. 380 zł / doba3 os. 400 zł / doba
4 os. 450 zł / doba 4 os. 470 zł / doba
              -Studio(2+2 os.) 600 zł /doba
 
 

 

 

UWAGA w cenę pokoju wliczone jest śniadanie wydawane w godzinach od 07.00 do 10.00


 • Obowiązkowa opłata klimatyczna 2,80 zł/doba/os.

 • Sauna 1 h – 40 zł

 • Opłata za zwierzęta domowe – 30 zł / doba

 • Internet bezprzewodowy na terenie całego budynku bezpłatnie

 • Parking dla wszystkich gości bezpłatny

 • Oraz niezliczone promocje dostępne na naszej stronie www.krolowasniegu.pl

 

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług i życzymy udanego wypoczynku.

 

 REGULAMIN PENSJONATU
Prosimy o zapoznanie się z kilkoma zasadami panującymi w naszym obiekcie, pozwoli to bowiem obu stronom uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, a nam skoncentrować się na zapewnieniu Państwu komfortowego i miłego wypoczynku.
1. Pensjonat „Królowa Śniegu” prowadzi działalność w zakresie usług noclegowych, gastronomicznych oraz turystycznych.
2. Klienci pensjonatu korzystający z usług ośrodka zobowiązują się przestrzegać postanowień niniejszego regulaminu, przepisów BHP i przeciwpożarowych oraz stosować się w sytuacjach wyjątkowych do próśb pracowników obiektu.
3. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody będące wynikiem nieprzestrzegania przez klientów pensjonatu zawartych w regulaminie zasad oraz zarządzeń.
4. Opłaty za zakwaterowanie w pensjonacie oraz wyżywienie określa „Cennik usług pensjonatu” stanowiący załącznik do niniejszego regulaminu.
5. Należność za pobyt oraz opłata klimatyczna pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem.
6. Klienci pensjonatu zobowiązani są dokonać meldunku niezwłocznie po przyjeździe u naszego pracownika. W celu potwierdzenia tożsamości, klient ma obowiązek okazać się dokumentem z fotografią (Ust. z 10.04.1974 o ewidencji ludności i dowodach osobistych Dz.U. z 2001 nr 87 poz.960).
7. Osobom postronnym nie udzielamy żadnych informacji o danych osobowych zameldowanych gości naszego pensjonatu. Jesteśmy jednak zobowiązani do meldunku każdego gościa. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość.
8. W ośrodku obowiązuje doba hotelowa od godz.14.00 w dniu przyjazdu do godz.11.00 w dniu wyjazdu.
9. Najmując pokój gość określa czas swego pobytu, a w przypadku braku takiego określenia przyjmuje się, że pokój został wynajęty na jedną dobę. Przedłużenia pobytu poza okres wskazany w dniu przybycia, gość powinien zgłosić w recepcji do godziny 10:00 dnia, w którym upływa termin najmu pokoju. Pensjonat nie może uwzględnić życzenia przedłużenia najmu pokoju w przypadku braku wolnych miejsc
10. Wjazd i parkowanie pojazdów dozwolone jest wyłącznie w miejscach wyznaczonych do tego celu. Parking jest bezpłatny, niestrzeżony, jedynie zamykany w godzinach ciszy nocnej. Właściciel terenu nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione pojazdy ani znajdujące się w nich mienie.
11. Klient pensjonatu przywożący ze sobą psa lub inne zwierze domowe obowiązany jest zachować wszelkie środki bezpieczeństwa, ażeby zwierzę nie zagrażało innym wczasowiczom bądź pracownikom pensjonatu, w szczególności zwierzę powinno być prowadzone na smyczy i mieć założony kaganiec. Pełną odpowiedzialność za szkody spowodowane przez zwierzę ponosi jego właściciel bądź osoba, pod której opieką pozostaje ono w pensjonacie.
12. Za pobyt psa w pensjonacie pobiera się opłatę w wysokości określonej przez „Cennik usług pensjonatu”. Pobyt innych zwierząt niż psy należy uzgodnić z pracownikiem pensjonatu.
13. Informujemy, że nie odpowiadamy za pozostawione w pokoju noclegowym mienie klienta.
14. W pensjonacie obowiązuje cisza nocna trwająca w godzinach 22.00 – 6.00. Każdy z Państwa otrzymuje wraz z kluczem do pokoju również klucz do drzwi wejściowych, prosimy o zamykanie ich za sobą podczas trwania ciszy nocnej.
15. Klient może organizować uroczystości okazjonalne w wynajmowanym pokoju tylko po uprzednim uzyskaniu zgody kierownictwa pensjonatu i w granicach czasowych określonych tą zgodą.
16. Gość ponosi pełną odpowiedzialności materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych (również zagubienie kompletu kluczy) pensjonatu powstałe z jego winy lub winy odwiedzających. Za zniszczenia wykryte po opuszczeniu pokoju po wcześniejszej konsultacji z najemcami zostaną oni obciążeni kosztami naprawy.
17. W momencie przekazania przez recepcję klucza do pokoju stają się Państwo jego gospodarzami, na życzenie pokój może zostać sprzątnięty, w tym celu należy wywiesić stosowną zawieszkę lub uzgodnić tą usługę z personelem.
18. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej oraz ogólnego bezpieczeństwa w pokojach nie wolno używać grzałek, kuchenek mikrofalowych, grzejników, urządzeń gazowych, przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną, nie stanowiących stałego wyposażenia pokoju. Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy urządzeń RTV oraz komputerowych.
19. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu i pokoju. Nie gwarantujemy zapewnienia zakwaterowania osobom nie posiadającym rezerwacji. W przypadku wcześniejszej rezerwacji stosuje się uprzednią wpłatę zaliczki w wysokości do 40% ogólnej kwoty zamówienia.
20. Zadatek zwracany jest w całości w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji usługi z winy obiektu
21. Zadatek przepada w całości w przypadku odwołania przez klienta rezerwacji pobytowej przez klienta.  Jednocześnie informujemy, że w przypadku skrócenia pobytu po dokonaniu meldunku nie dokonujemy zwrotów.
22. Przy organizacji większych imprez, jak np. pobyt grup szkolnych , zakładowych , kursokonferencji, wymagane jest uprzednie zawarcie umowy określającej szczegóły zamówionej usługi.
23. W obiekcie zabronione jest: zakłócanie spokoju, Np. wykonywanie lub odtwarzanie głośnej muzyki bez zgody kierownictwa, zapraszanie i przyjmowanie gości (osób nie będących klientami pensjonatu) w pokojach bez zgody kierownictwa
zachowanie gości i osób korzystających z usług ośrodka nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości, kierownictwo oraz pracownicy mogą odmówić bowiem dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tę zasadę.
zachowanie powszechnie uznawane za nieprzyzwoite, chodzenie w butach narciarskich po klatce schodowej oraz wnoszenie sprzętu narciarskiego do pokoi.
24. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy zakwaterowania osobom: będącym pod widocznym wpływem alkoholu lub środków odurzających, które zachowują się agresywnie, w sposób powszechnie uznany za wulgarny .
25. Osoby naruszające zasady niniejszego regulaminu zobowiązane będą do opuszczenia bez zwrotów kosztów.
26. Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżającego gościa będą odesłane na jego koszt na wskazany adres. W przypadku nie otrzymania takiej dyspozycji przedmioty te przechowane zostaną przez miesiąc , a następnie zniszczone.
27. Świadczymy usługi zgodnie ze swoją kategorią, w przypadku zastrzeżeń, reklamacji dotyczących co do jakości usług, gość proszony jest o zgłoszenie ich nie później niż dobę od momentu meldunku, reklamacje składane w dniu wykwaterowania nie będą rozpatrywane. Jednocześnie informujemy, że nie odpowiadamy za niedogodności spowodowane z przyczyn od nas nie zależnych Np. przerwy w dostawie prądu czy wody.
28. Regulamin pensjonatu i usług gastronomicznych podaje się do wiadomości poprzez zamieszczenie na stronie internetowej www.krolowasniegu.pl, w drodze indywidualnego zapoznania się przez klienta przy czynnościach meldunkowych na tablicy informacyjnej oraz w pokojach gościnnych. Regulamin niniejszy zatwierdzony został przez właścicieli, kierownictwo i pracowników ośrodka i obowiązuje od dnia 1 września 2007 r.

Pakiety

Zobacz oferty specjalne, które czekają na Ciebie w KRÓLOWA ŚNIEGU.

Lokalizacja

Noclegi

Na pobyt Wielkanocny (poza KRÓLOWA ŚNIEGU - pensjonat w Karpaczu) w 2025 mamy tez inne pensjonaty.

Atrakcje

Polecane miejsca na Święta Wielkanocne blisko KRÓLOWA ŚNIEGU i ulicy Gimnazjalnej.

Tradycyjna Wielkanoc 2025 w KRÓLOWA ŚNIEGU

Miły czas podczas Świąt Wielkiej Nocy 2025 spędzisz w KRÓLOWA ŚNIEGU. Pensjonat ten zapewnia wyjątkowe atrakcje (jajeczka, zajączki, śniadanie). Blisko ulicy Gimnazjalnej, gdzie znajduje się pensjonat KRÓLOWA ŚNIEGU możesz spacerować i cieszyć się podczas Wielkanocy urokami regionu Karkonosze. Zapraszamy do KRÓLOWA ŚNIEGU w Karpaczu na Święta Wielkanocne!

Wyślij zapytanie

KRÓLOWA ŚNIEGU