NAPISZZADZWOŃLOKALIZACJA

Szafirowy Zakątek - Ferie zimowe

ul. Matejki 38, 58-540 Karpacz
Szafirowy Zakątek - Ferie zimowe
Opis

Czy marzysz o magicznych chwilach spędzonych w śnieżnym krajobrazie, ślizgając się na nartach po malowniczych stokach Karkonoszy? Czy chciałbyś budować bałwana pod cieniem Śnieżki i rozkoszować się gorącą czekoladą w górskim klimacie?

Karpacz i apartamenty Szafirowy Zakątek to idealne miejsce na ferie zimowe! Malowniczo położone miasteczko oferuje mnóstwo atrakcji dla narciarzy, snowboardzistów, a także dla tych, którzy po prostu pragną odpocząć w zimowym krajobrazie.

Zachwyć się białym puchem na drzewach, krystalicznym śniegiem pod nogami i górskim powietrzem w płucach. Karpacz w zimie to prawdziwa bajka, a my zapewnimy Ci komfortowy nocleg w samym sercu tego raju.

Nie zwlekaj! Miejsca na ferie w Karpaczu znikają w zastraszającym tempie. Zadbaj o niezapomniane wspomnienia dla siebie i swojej rodziny – zarezerwuj swój pobyt już dziś.

Dołącz do nas i poczuj zimową magię Karpacza w pełni. Czekamy na Ciebie! 

Cennik

Aby dowiedzieć się więcej o cenach naszych apartamentów, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Pakiety

Zobacz oferty specjalne, które czekają na Ciebie w Szafirowy Zakątek.

Lokalizacja

Noclegi

Na ferie w 2024 Karpacz ma tez inne apartamenty.

Atrakcje

Polecane rozrywki na ferie zimowe blisko Szafirowy Zakątek w Karpaczu.

Zima 2024 w Szafirowy Zakątek - zapraszamy na ferie

Brak pomysłu na ferie zimowe w 2024? Zobacz co przygotował w Karpaczu na zimową przerwę od szkoły apartament Szafirowy Zakątek. Baw się z dziećmi na ul. Jana Matejki 38 w górach. Zimowa herbatka, odpoczynek i relaks pod kocykiem w apartamencie Szafirowy Zakątek i atrakcje dla dzieciaków w okolicy Karpacza to gwarancja na udane ferie!

Wyślij zapytanie

Szafirowy Zakątek